Bu bakış açısı, çalışmalarımızı yaparken verilerinizi etkin kullanmamız anlamına gelir. Otomatik palet-kutu-ürün hareketlerinden daha karmaşık paketleme ve depolama sistemlerine kadar, tedarik zinciri süreçlerinizin analizini verilere ve müşterimizin ticari hedeflerine dayandırıyoruz.

Hiçbir veri gereksiz değildir, sadece anlamlandırılmayı bekliyordur.

Veri odaklı.

Bizler veri odaklı danışmanlarız.

Yatırımın geri dönüşü (ROI)

Depo otomasyonunun en önemli unsurlarından biri ticari uygunluk ve yatırım getirisi - geri dönüş süresidir. Depo otomasyonu uzmanları olarak, veriyi kullanarak mevcut tedarik zincirinizi, büyüme trajedisini ve gelecekteki operasyonlarınıza en uygun şekilde uyan teknolojiyi değerlendiriyoruz.

Teknoloji harika, ancak bazen basit bir çözüm en iyisidir. Bu anlarda, verilerle desteklediğimiz teknoloji içermeyen kararlarımızı size sunuyoruz. Böylece işletmenize gereksiz yatırımların yapılmasını engelliyoruz.

Projelerinizi analiz aşamasından devreye aşamasına kadar anahtar teslim yönetiyoruz. Ya da yeni bir sistem için şartname oluşturma, teklif hazırlama ve proje yönetimini gerçekleştiriyoruz. Ayrıca sürekli takip desteği sağlayarak, tüm süreçlerin devam ettiğinden ve taahhütlerinizin kesintiye uğramadan yerine getirildiğinden emin oluyoruz.

düzeltme

Nasıl yardımcı olabiliriz?

  • Çeşitli sektörlerde ve endüstrilerde proje deneyimimiz mevcut.

  • Ticari olarak bilinçli danışmanlarız.

  • Tedarik zinciri problemlerini en iyi çözen çözümleri seçiyoruz.

  • Veriye dayalı analiz-karar mekanizmamız, tüm kararların gerçek dünya verileri ile desteklendiğinden emin olur.

  • Tedarikçileriniz ya da önerdiğimiz tedarikçiler ile aynı masaya oturarak işletmenize özel uzmanlık sunuyoruz.

  • Depo otomasyonu genellikle tedarik zinciri stratejisinin keskin ucu olmakta. Maliyetleri düşürmek, verimliliği artırmak ve daha büyük bir pazar payı için rekabet etmeye yardımcı olan bir taktiktir. Veri odaklı çalışmalarımız, verim sağlayan otomasyon seçiminde işletmenize yol gösterir.

düzeltme

Depo otomasyonu - karanlık depolar

Depo otomasyonu, işçilik maliyetleri arttıkça depo personelini daha değerli işlere yönlendirmenin bir katalizatörü olmaktadır.

Otomasyon; depolama, toplama, seçme ve sıralamanın yanı sıra palet-kutu-ürün yönetimi ve taşıma yüklemesi de dahil olmak üzere (intralojistik) tedarik zinciri karışımında uygulanmaktadır.

Veri modelleme kullanarak, müşterilere tedarik zincirlerinin hangi aşamalarının depolama teknolojisi ve otomasyondan en iyi şekilde faydalanabileceğini ve bu ürünlerin nasıl uygulanabileceğini ve iş büyüdükçe nasıl ölçeklendirilebileceğini görmelerine yardımcı oluyoruz.

Son olarak;

Müşteri taleplerinin rekor seviyede olduğu bir dönemde, işletmelerin iş hayatlarında ilk kez otomasyona yönelmek istemeleri normal bir durumdur ve depo otomasyonu ekonomik olarak daha erişilebilir hale gelmektedir.

Otomasyona karar vermeden önce alternatif teknolojilerin tam yelpazesini düşünmemiz gerekmektedir. Bu konuda size rehberlik ediyor ve verileriniz ile doğru kararı vermenize yardımcı oluyoruz.

düzeltme